Telefon: 691 538 884 ul. Włodarzewska 30 lok. U8, 02-384 Warszawa
Telefon: deko@dekozakupy.pl ul. Włodarzewska 30 lok. U8, 02-384 Warszawa

Płatki mydlane

Dostępność: Dostępny

Płatki mydlane

Cena:

4,19 zł 4,19 zł / 100g

g

Szczegółowy opis produktu

OPIS
Hipoalergiczne płatki mydlane jakości kosmetycznej, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, wręcz zalecane do skóry wrażliwej oraz dla dzieci i osób ze skłonnością do alergii skórnych.
Produkowane w polskiej mydlarni "Powrót do natury" według tradycyjnej receptury, tylko z naturalnych surowców roślinnych najwyższej jakości - mieszanki olejów palmowych pochodzących z upraw RSPO. Płatki z dużym zapasem spełniają najostrzejsze Normy Branżowe (dużo bardziej restrykcyjne niż Normy Polskie i Europejskie), regulujące zawartość chlorków i alkaliów. Nie zawierają dodatków chemicznych typu konserwanty, wybielacze, wypełniacze, rozjaśniacze, substancji zapachowych, substancji barwiących oraz syntetycznych substancji nawilżających. Nie zawierają dodatkowych substancji myjących i piorących. Posiadają naturalny kremowy kolor i neutralny, delikatny zapach mydlany, w konsystencji grube i lekkie. Są naprawdę bardzo wysokiej jakości, w pełni wegańskie (szare mydło innych producentów może być z lub na tłuszczach zwierzęcych). Przeznaczone do mycia ciała i kąpieli, a także doskonale sprawdzą się do prania (jako składnik do tworzenia własnych proszków do prania). Przebadane dermatologicznie.

SPOSÓB UŻYCIA
– mycie ciała i kąpiel (Zalecane jest wcześniejsze rozpuszczenie płatków w ciepłej wodzie. Roztwór 1-3 % (10-30 gram na 1 litr wody) używamy do mycia ciała lub wlewamy do wanny. Po użyciu ciało należy spłukać wodą)
– proszek do prania (Zmieszaj w proporcji 1:1:1:1:1 następujące składniki: 1 porcję boraksu na 1 porcję sody kalcynowanej na 1 porcję sody oczyszczonej na 1 porcję nadwęglanu sodu i 1 porcję płatków mydlanych. Możesz także wcześniej rozpuścić płatki mydlane w ciepłej wodzie)

INCI
Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Sodium Hydroxide.*oleje tłoczone z palm pochodzących z upraw posiadających certyfikat RSPO.

Zapisz się na nasz newsletter i korzystaj z licznych przywilejów

Ikona

Promocje i okazje

Śledź naszą ofertę i kupuj produkty w atrakcyjnych cenach

Ikona

Atrakcyjne kody rabatowe

Wykorzystaj kody rabatowe przesyłane naszym subskrybentom

Ikona

Nie spamujemy!

Dbamy aby nasze wiadomości były atrakcyjne i nie za częste

0

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook

Witaj

Wprowadź swoje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook