Telefon: 691 538 884 ul. Włodarzewska 30 lok. U8, 02-384 Warszawa
Telefon: deko@dekozakupy.pl ul. Włodarzewska 30 lok. U8, 02-384 Warszawa

Składanie zamówienia

W jaki sposób mogę zdecydować ile produktów na wagę mogę kupić w sklepie internetowym dekozakupy.pl?
pic
pic
Wybierając produkty, które chcesz kupić możesz dowolnie zdecydować, jaką ich ilość potrzebujesz. Ceny w naszym sklepie podane są za 100 gram lub za sztukę. Na kartach pojedynczych produktów, po prawej stronie w szarym okienku pod ceną umieściliśmy pole, w którym za pomocą strzałek lub poprzez ręczne wpisanie odpowiedniej wartości możesz zmieniać ilość produktu z dokładnością do 1 grama. Jednakże poinformujemy Cię w przypadku gdy nie będziemy w danej chwili posiadać określonej przez Ciebie ilości produktu. Wówczas zaoferujemy Ci inną wielkość produktu lub zmianę go na inny produkt. Wówczas za Twoją zgodą zmodyfikujemy odpowiednio zamówienie.
Czy przysługuje mi prawo do zwrotu produktu przy zakupie przez internet?
pic
pic

Zgodnie z polskim prawem, konsumentom nie będącym przedsiębiorcami, kupującym przez internet przysługuje prawo do zwrotu zakupionych produktów, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od momentu objęcia produktów w posiadanie. Koszty takiego zwrotu ponosi zawsze kupujący. Czyli, jeśli chcesz zwrócić towar, musisz poinformować nas o swojej decyzji w drodze oświadczenia o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Termin 14 dni jest zachowany, gdy wyślesz informację o odstąpieniu przed upływem tego terminu. Oświadczenie np. w postaci wypełnionego wzoru z Załącznika nr 1 do Regulaminu możesz przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: deko@dekozakupy.pl lub pisemnie pocztą tradycyjną na adres sklepu.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie produkty można zwrócić i nie można w stosunku do nich skutecznie odstąpić od umowy. Tak będzie przykładowo w sytuacji, gdy otworzysz fabrycznie przez producenta zamknięte opakowanie. Nie można też zwrócić produktów, które będą później niezdatne do spożycia lub takich, których nie będzie można sprzedać ze względów higienicznych. Tak jest w przypadku żywności na wagę i pakowanej na Twoje życzenie. Produkty takie stanowią większość w naszym Sklepie internetowym – wówczas nie można odstąpić od umowy. Dlatego bardzo prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów.

Po jakim czasie od momentu złożenia zamówienia produkty znajdą się w moim posiadaniu?
pic
pic

Termin realizacji zamówień determinuje wybrany sposób dostawy zakupionych produktów. W przypadku dostawy kurierem, operatorem pocztowym na wskazany przez Ciebie adres lub do wybranego przez Ciebie paczkomatu jest to z reguły 2-5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (w przypadku wybranej przedpłaty jako formy płatności) lub od momentu wysłania przez nas na Twój adres email potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji (w przypadku wybranej opcji za pobraniem). Dokładamy starań, by było to możliwie jak najszybciej – zwykle są to 2 dni robocze. W przypadku wyboru opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym jest to na drugi dzień roboczy od wysłania przez nas na Twój adres email potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. O możliwości odbioru osobistego poinformujemy Cię osobnym mailem lub telefonicznie.

Jakie są formy płatności dostępne w Waszym sklepie?
pic
pic

Z zakupy dokonane w Sklepie internetowym dekozakupy.pl możesz zapłacić na kilka sposobów: 

  • kartą kredytową lub debetową lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem systemu płatności dotpay,
  • przelewem zwykłym,
  • gotówką lub kartą przy odbiorze w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Włodarzewskiej 30 lok. U8. 
Czy aby korzystać ze strony Sklepu internetowego należy się zarejestrować?
pic
pic
Aby dokonywać zakupów w Sklepie internetowym dekozakupy.pl zarejestrowanie się, czyli założenie konta na stronie Sklepu nie jest obligatoryjne. Jednak rejestrując swoje konto w naszym sklepie oszczędzasz swój czas podczas następnych zakupów. Nie musisz za każdym razem podawać swoich danych, ponieważ będą one zapamiętane w serwisie i przy okazji składania następnego zamówienia, pola wypełnią się automatycznie. Będziesz mieć również wgląd w historię swoich zamówień oraz będziesz mógł dodawać alternatywne adresy wysyłek.
Czy mogę reklamować zakupione produkty?
pic
pic

Tak. Dokładnie tak samo, jak w przypadku każdych zakupów, jeśli produkt będzie wadliwy lub niezgodny z opisem, możesz go zareklamować. Jeśli uznamy Twoją reklamację za zasadną, wówczas to my pokryjemy koszty odesłania do nas tego reklamowanego produktu, jeśli natomiast reklamacja będzie nieuzasadniona – koszty takiej wysyłki pokrywasz Ty.

Inne

Jakie są zasady korzystania ze strony Sklepu internetowego dekozakupy.pl?
pic
pic
Strona dekozakupy.pl ma określone zasady korzystania. Wszystkie zasady korzystania ze strony spisane zostały w formie Regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Sklepu internetowego. Użytkownicy strony będą informowani o wszelkich zmianach w regulaminie z odpowiednim wyprzedzeniem. Integralną część Regulaminu sklepu stanowią jego załączniki. Regulamin jest zgodny z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, w tym Kodeksem Cywilnym.
Do czego służy newsletter?
pic
pic
Newsletter to jedna z form komunikacji z użytkownikami strony. Będzie on rozsyłany okresowo do osób, które się zapisały. Zawiera on wiadomości ze świata zero waste, szczególnie ciekawe artykuły, opis nowych funkcjonalności na stronie i aktualne promocje, np. czasowe obniżenie cen produktów w sklepie. Aby zapisać się do newslettera należy kliknąć w odpowiednią zakładkę na stronie głównej i podać swój adres email.
Strona sklepu internetowego dekozakupy.pl nie działa. Co robić?
pic
pic

Dokładamy wszelkich starań, aby strona była dostępna i w pełni działająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mogą się jednak zdarzyć niezależne czynniki, które spowodują przerwę w dostępie do serwisu lub jego ograniczoną funkcjonalność. Może to być np. związane z konserwacją serwerów. W takim przypadku należy poczekać do powtórnej dostępności w sieci lub w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki skontaktować się z nami. Wszelkie przerwy w dostępie do dekozakupy.pl, wynikające z napraw lub modyfikacji strony sklepu, będą, w miarę możliwości, przeprowadzane w godzinach nocnych, w najkrótszym możliwym czasie.

Jak mogę się z Wami kontaktować?
pic
pic

Sposobów jest kilka. Możesz wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada.
Możesz przyjść osobiście do sklepu przy ulicy Włodarzewskiej 30 lok. U8 w Warszawie, zadzwonić na numer +48 691 538 884, wysłać do nas email na adres deko@dekozakupy.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt. 
Jesteśmy również obecni i odpowiadamy na wiadomości na Facebooku - @DEKOzakupy

Zapisz się na nasz newsletter i korzystaj z licznych przywilejów

Ikona

Promocje i okazje

Śledź naszą ofertę i kupuj produkty w atrakcyjnych cenach

Ikona

Atrakcyjne kody rabatowe

Wykorzystaj kody rabatowe przesyłane naszym subskrybentom

Ikona

Nie spamujemy!

Dbamy aby nasze wiadomości były atrakcyjne i nie za częste

0

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook

Witaj

Wprowadź swoje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook